Dla samorządów - opis usługi

Centrum Alarmowe SMS, to usługa oferowana przez dcs.pl od ponad pięciu lat. Znajomość potrzeb i oczekiwań Klientów pozwoliła nam stworzyć usługę, która zaspokaja potrzeby różnych grup odbiorców i użytkowników. CASMS to usługa, dzięki której mogą Państwo:

  • nawiązać oraz zacieśnić współpracę z mieszkańcami regionu (gminy, powiatu, starostwa, województwa), ponieważ jest to nowoczesne narzędzie marketingowe, trafiające z przekazem bezpośrednio do wybranej grupy docelowej,
  • wykorzystać jako narzędzie informacyjne w sytuacjach ekstremalnych (powodzie, burze, huragany, śnieżyce, prace drogowe na określonych odcinkach), ale także marketingowych, reklamowych (wydarzenia kulturalne, jarmarki, imprezy plenerowe itp.)
  • realizować kampanie informacyjne dokładnie umiejscowione w czasie, co przekłada się na dotarcie z informacją do odbiorców w najbardziej właściwym momencie,
  • personalizować treści SMS-ów i dostosować komunikat do profilu konkretnych odbiorców.
REJESTRACJA MIESZKAŃCÓW DO BAZY NUMERÓW

REJESTRACJA MIESZKAŃCÓW DO BAZY NUMERÓW

Formularz umieszczony na stronie internetowej urzędu, który pozwala na rejestrowanie się mieszkańców do bazy numerów. Zarejestrowanie danego numeru w Systemie skutkuje wysłaniem SMS-a potwierdzającego rejestrację w danej organizacji. SMS zawiera również informację, iż użytkownik może zrezygnować z ich otrzymywania.

Jeden SMS administartora powoduje wysyłkę treści do wszystkich użytkowników z gminy

SMSY ALARMOWE BEZPOŚREDNIO Z KOMÓRKI ADMINISTARTORA

Administrator systemu ma możliwość w ciągu kilku sekund wysłać SMS-a bezpośrednio ze swojego telefonu do mieszkańców informując ich o niebezpieczeństwie.

SMSY Z INDYWIDUALNYM POLEM NADAWCY

SMSY Z INDYWIDUALNYM POLEM NADAWCY

Wysłana wiadomość SMS może mieć wprowadzony w pole nadawcy indywidualny nadpis (nagłówek) wiadomości. Może być to nazwa gminy czy powiatu, lub inne słowo określające charakter przesyłanej informacji.

SYSTEM BEZPŁATNY DLA MIESZKAŃCÓW

SYSTEM BEZPŁATNY DLA MIESZKAŃCÓW

System dla mieszkańców jest bezpłatny. Koszty związane z jego użytkowaniem leżą po stronie instytucji, która wysyła wiadomości.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH I PRYWATNOŚCI

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH I PRYWATNOŚCI

dcs.pl gwarantuje, że wszystkie dane, a w szczególności dane osobowe, przetwarzane są na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z przepisami GIODO i Ustawą o ochronie danych osobowych. Dostęp do danych jest chroniony jest przez wykorzystanie najnowszych technologii szyfrowania połączeń tj. stosowanie protokołu HTTPS zabezpieczanego użyciem SSL.

POTWIERDZENIE DOSTARCZENIA ORAZ WYSŁKI SMS-ÓW

POTWIERDZENIE DOSTARCZENIA ORAZ WYSŁKI SMS-ÓW

dcs.pl zobowiązuje się dostarczyć w jak najkrótszym czasie do infrastruktury operatorów GSM 100% SMS-ów, które zostały wysłane i dokłada wszelkich starań, żeby SMS-y były wysyłane kanałami, które statystycznie zapewniają najkrótsze czasy doręczenia SMS-ów. Dzięki temu ważne informacje dotrą na czas do odbiorców.

WSPARCIE TECHNICZNE 7/24

WSPARCIE TECHNICZNE 7/24

dcs.pl oferuje Państwu pełne wsparcie techniczne w modelu 7/24 w zakresie wykorzystania usługi Centrum Alarmowe SMS. Do dyspozycji mają Państwo następujące formy kontaktu:

  • Telefoniczne wsparcie techniczne dostępne w dni robocze w godzinach 9:00 – 17:00
  • E-mailowe wsparcie techniczne pod adresem pomoc@centrumalarmowesms.pl dostępne w trybie 24x7
  • Numer telefonu komórkowego 24x7 do inżynierów zespołu utrzymania usług dcs.pl, dla Klientów, którzy podpisali dedykowaną umowę.

Nasi Klienci

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Powiat PiaseczyńskiPowiat Piaseczyński
Powiat WołomińskiPowiat Wołomiński
Powiat PłockiPowiat Płocki
Urząd Gminy SomiankaUrząd Gminy Somianka
Urząd Gminy BranszczykUrząd Gminy Branszczyk
Urząd Gminy StrachówkaUrząd Gminy Strachówka
Urząd Gminy MochowoUrząd Gminy Mochowo
Gmina DąbrówkaGmina Dąbrówka
Gmina Góra KalwariaGmina Góra Kalwaria
Gmina Nowe MiastoGmina Nowe Miasto
Gmina PoświętneGmina Poświętne
Gmina Stara BiałaGmina Stara Biała
Gmina KlembówGmina Klembów